Poznaj nas

Wide Lane Sp. z o.o. powstała w 2011 roku tworząc dedykowane narzędzia dla rynku nieruchomości. Dziś nasze oprogramowanie usprawniamy wiele procesów związanych z przygotowywaniem dokumentacji oraz wymianą informacji niezbędnych w procesie tworzenia dokumentów również w innych branżach.

Misja Firmy

Skuteczne zaspokajanie potrzeb klientów realizowane poprzez dostarczanie rozwiązań informatycznych umożliwiających im budownie przewagi konkurencyjnej na rynku.

Wizja Firmy

Dostarczamy narzędzi, które pomogą przedsiębiorcą funkcjonować w społeczeństwie ulegającym ciągłym przemianom cywilizacyjnym i technologicznym.

Zespół

Nasze narzędzia budowane są przez ambitny zespół profesjonalistów posiadających doświadczenie zarówno w dziedzinie IT jak również w wycenie nieruchomości. Jednak nasze narzędzia tworzone są z myślą o klientach i przy ich współudziale. Nasze platformy i oprogramowanie dla rynku nieruchomości powstało przy współudziale osób zajmujących się wycenami nieruchomości. To właśnie dzięki ich doświadczeniu i wieloletniej obecności na rynku nieruchomości udało nam się stworzyć narzędzia usprawniające ich codzienną pracę. 

Partnerzy

Ścisłe współpracujemy z  Instytutem Monitoringu i Analizy Rynku Nieruchomości Silesia.